środa, 3 maja 2017

AQUA PRO ANIMALE PREMIUM woda źródlana dla psa z dodatkiem aceroli

Jakiś czas temu firma krakvet wysłała nam wiadomość z propozycją współpracy. Jest to już nasze trzecie testowanie dla tej firmy i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni. Tym razem do testów otrzymaliśmy naturalne przysmaki MrDoo, o których więcej tutaj i wodę dla psa.


Do testów otrzymaliśmy 12 butelek po 1,5 l, co daje łącznie 18 litrów. Nie spodziewałam się takiej ilości, ale dało nam to możliwość porządnego przetestowania produktu.


Woda jest niezbędna dla każdej żywej istoty. Dbając o prawidłowe żywienie Twojego psa, nie zapominaj o jego odpowiednim napojeniu. Z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb powstała górska woda źródlana Aqua Pro Animale. Jest ona wzbogacona o acerolę, która jest rośliną z jednym z najbogatszych źródeł wit C - jest tez silnym przeciwutleniaczem. Acerola działa dobroczynnie na pracę serca, wspomaga wątrobę, nerki oraz wzrok. Dodatkowo zawiera również prowitaminę A, witaminy z grypy B, wapń, żelazo i fosfor.
Jeśli chcesz, aby Twój pupil długo cieszył się dobrym zdrowiem - podawaj mu wodę Aqua Pro Animale!

Korzyści płynące z podawania wody Aqua Pro Animale:
- woda, która nawadnia organizm pupila, a nie tylko gasi jego pragnienie,
- produkt został przygotowany specjalnie z myślą o zwierzętach,
- nie zawiera chloru oraz szkodliwych i rakotwórczych związków chemicznych,
- dodatkowo wzbogacona w składniki, które korzystnie wpływają na zdrowie Twojego zwierzaka,
- produkt przebadany mikrobiologicznie,
- woda polecana przez lekarzy weterynarii,
- ogranicza powstawanie kamicy moczowej.


Szczerze mówiąc na początku byłam do tego nastawiona dosyć sceptycznie, bo w końcu po co psu specjalna woda? Ale skoro mieliśmy otrzymać ją do testów, to co nam szkodzi?

Wodę nosiliśmy ze sobą na tylko treningi i dłuższe wycieczki. Pomyślałam, że skoro jest specjalnie dedykowana psom, przyda się przy większych aktywnościach fizycznych. Nie zauważyłam żadnej różnicy w funkcjonowaniu psów po tej wodzie czy po zwykłej kranówie, piją je tak samo chętnie. Nie pojawiły się żadne skutki uboczne, tak jak to miało miejsce u innych testujących. Jeśli chodzi o różnicę w wyglądzie, to ta jest gęstsza i widać w niej pływające drobinki aceroli.Podsumowując, nie sądzę, żebyśmy kiedyś jeszcze sięgnęli po tę wodę, ponieważ sprawuje się tak jak zwykła, a ja nie wyobrażam sobie wydawać na nią tyle pieniędzy. Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany, produkt ten można kupić w sklepie internetowym krakvet, w cenie 2,49 za 0,5; 4,49 za 1,5 i 8,99 zł za 5 l.

6 komentarzy:

 1. Gdy dowiedziałam się o tej wodzie to pomyślałam jedno - świat oszalał! :D
  Fajnie że po tej wodzie nie było żadnych skutków ubocznych, jednak ja też mimo wszystko nie czuje potrzeby jej zakupu. :P No może jakbym wygrała kilka baniek w totka to bym się zastanowiła Hah. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa byłam czy dużo rożni się od zwykłej wody... Jak zwykle ta woda to tylko wymysł sklepu aby naciągnąć ludzi... W życiu nie zdecydowałabym się na zakup tej wody!


  rudoszorstkiteam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem woda dla psa to przegięcie.. Nie zdecyduję się na zakup tej wody. Pozdrawiamy E&R :D

  OdpowiedzUsuń
 4. My równeż testowaliśmy i uważam, że woda przeznaczona specjalnie dla psów mocne przegięcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna recenzja, mamy taką samą misę, tylko, że w kolorze żółtym :)
  My również testowaliśmy tę wodę i sprawuje się tak samo jak zwykła, więc kupować jej i wydawać na nią pieniądze nie będę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie wydawanie pieniędzy na wodę dla psa niewiele różniącą się od tej zwykłej nie ma sensu, za oszczędności z powodzeniem moglibyśmy kupić naszemu psu jakąś zabawkę czy przysmaki. Nie zamierzam jej więc kupować, zwyczajnie się to nie opłaca :)

  Pozdrawiamy!
  http://z-zycia-owczarka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń